Світильник GTV TERRO з датчиком руху, 10W, IP54, 4000K, чорний (LD-TER10WBPIR-10)
Артикул: 6_24631
Модель: LD-TER10WBPIR-10
Наявність: В наявності
  • Матеріал
  • Розмір
  • Колір
  • Ступінь захисту
  • Датчик руху
  • Температура світла
  • Потужність
  • Гарантійний термін
  • Виробник
  • Колір світла
  • Напруга живленя
  • Заявлений термін служби
  • Місце встановлення
  • Радіус охоплення
Картою онлайн - Visa / Mastercard
Накладений платіж (~2% комісія НП)
IBAN переказ
Доставка Новою Поштою
Оплата Google Pay Оплата Apple Pay Оплата карткою Visa Оплата карткою Mastercard
Матеріал Пластик
Розмір 180х172мм
Колір Чорний
Ступінь захисту IP54
Датчик руху Так
Температура світла 4000K
Потужність 10W
Гарантійний термін 36м
Виробник GTV
Колір світла Нейтральний
Напруга живленя 220-240V|220V
Місце встановлення для тераси
Радіус охоплення
Матеріал: Пластик
Розмір: 180х172мм
Колір: Чорний
Ступінь захисту: IP54
Датчик руху: Так
Температура світла: 4000K
Потужність: 10W
Гарантійний термін: 36м
Виробник: GTV
Колір світла: Нейтральний
Напруга живленя: 220-240V|220V