Світильник-бра GTV LONDON, 10W, IP54, 220-240V, 4000K, чорний (LD-LON10WA-10)
Артикул: 6_24629
Модель: LD-LON10WA-10
Наявність: В наявності
  • Матеріал
  • Розмір
  • Колір
  • Ступінь захисту
  • Тип
  • Температура світла
  • Потужність
  • Гарантійний термін
  • Виробник
  • Колір світла
  • Напруга живленя
  • Заявлений термін служби
  • Місце встановлення
Картою онлайн - Visa / Mastercard
Накладений платіж (~2% комісія НП)
IBAN переказ
Доставка Новою Поштою
Оплата Google Pay Оплата Apple Pay Оплата карткою Visa Оплата карткою Mastercard
Матеріал Алюміній, пластик
Розмір 160х100мм
Колір Сірий
Ступінь захисту IP54
Тип сучасні
Температура світла 4000K
Потужність 10W
Гарантійний термін 36м
Виробник GTV
Колір світла Нейтральний
Напруга живленя 220-240V|220V
Місце встановлення для тераси
Матеріал: Алюміній, пластик
Розмір: 160х100мм
Колір: Сірий
Ступінь захисту: IP54
Тип: сучасні
Температура світла: 4000K
Потужність: 10W
Гарантійний термін: 36м
Виробник: GTV
Колір світла: Нейтральний
Напруга живленя: 220-240V|220V