Світильник LED GTV MATIS PLUS тип downlight, 24W, 120°, 4000K, врізний, білий (LD-MAW24W-NBP)
Артикул: 6_20512
Модель: LD-MAW24W-NBP
Наявність: В наявності
  • Розмір
  • Тип лампи
  • Ступінь захисту
  • Форма світильника
  • Гарантійний термін
  • Виробник
  • Колір світла
  • Напруга живленя
  • Місце встановлення
  • Кількість джерел світла
  • Колір корпусу
Картою онлайн - Visa / Mastercard
Накладений платіж (~2% комісія НП)
IBAN переказ
Доставка Новою Поштою
Оплата Google Pay Оплата Apple Pay Оплата карткою Visa Оплата карткою Mastercard
Розмір 300х300х22мм
Тип лампи Світлодіодна (LED)
Ступінь захисту IP20
Форма світильника Квадрат
Температура світла 4000K
Світловий потік 2000Lm
Потужність 24W
Гарантійний термін 24м
Виробник GTV
Колір світла Нейтральний
Напруга живленя 220V
Місце встановлення Стеля
Кількість джерел світла 1
Колір корпусу білий
Розмір: 300х300х22мм
Тип лампи: Світлодіодна (LED)
Ступінь захисту: IP20
Форма світильника: Квадрат
Температура світла: 4000K
Світловий потік: 2000Lm
Потужність: 24W
Гарантійний термін: 24м
Виробник: GTV
Колір світла: Нейтральний
Напруга живленя: 220V