Світильник 13W врізний GTV LED ORIS PLUS типу downlight, 4000K, білий (LD-ORW13W-NBP)
Артикул: 6_20426
Модель: LD-ORW13W-NBP
Наявність: В наявності
  • Розмір
  • Тип лампи
  • Ступінь захисту
  • Гарантійний термін
  • Виробник
  • Колір світла
  • Напруга живленя
  • Місце встановлення
  • Кількість джерел світла
  • Колір корпусу
Картою онлайн - Visa / Mastercard
Накладений платіж (~2% комісія НП)
IBAN переказ
Доставка Новою Поштою
Оплата Google Pay Оплата Apple Pay Оплата карткою Visa Оплата карткою Mastercard
Розмір 168х156-153х22мм
Тип лампи Світлодіодна (LED)
Ступінь захисту IP20
Температура світла 4000K
Світловий потік 1020Lm
Потужність 13W
Гарантійний термін 24м
Виробник GTV
Колір світла Нейтральний
Напруга живленя 220V
Місце встановлення Стеля
Кількість джерел світла 1
Колір корпусу білий
Розмір: 168х156-153х22мм
Тип лампи: Світлодіодна (LED)
Ступінь захисту: IP20
Температура світла: 4000K
Світловий потік: 1020Lm
Потужність: 13W
Гарантійний термін: 24м
Виробник: GTV
Колір світла: Нейтральний
Напруга живленя: 220V