Світильник 24W LED GTV LOUIS гарантія 3 роки, IP54, 120°,4000K, врізний, квадрат (LD-LSWK24W-NB)
Артикул: 6_20419
Модель: LD-LSWK24W-NB
Наявність: В наявності
  • Розмір
  • Тип лампи
  • Ступінь захисту
  • Форма світильника
  • Місце встановлення
  • Кількість джерел світла
  • Колір корпусу
  • За типом монтажу
Картою онлайн - Visa / Mastercard
Накладений платіж (~2% комісія НП)
Розмір 225х225х24мм
Тип лампи Світлодіодна (LED)
Ступінь захисту IP54
Форма світильника Квадрат
Температура світла 4000K
Світловий потік 1920Lm
Потужність 24W
Колір світла Нейтральний
Напруга живленя 220V
Місце встановлення Стеля
Кількість джерел світла 1
Колір корпусу білий
За типом монтажу Врізний
Розмір: 225х225х24мм
Тип лампи: Світлодіодна (LED)
Ступінь захисту: IP54
Форма світильника: Квадрат
Температура світла: 4000K
Світловий потік: 1920Lm
Потужність: 24W
Колір світла: Нейтральний
Напруга живленя: 220V