Світильник 20W LED GTV DENVER врізний, гарантія 3 роки, IP54, 120°, 4000K (LD-DNV20W-NB)
Артикул: 6_20393
Модель: LD-DNV20W-NB
Наявність: В наявності
  • Розмір
  • Тип лампи
  • Ступінь захисту
  • Гарантійний термін
  • Виробник
  • Колір світла
  • Напруга живленя
  • Місце встановлення
  • Кількість джерел світла
  • Колір корпусу
  • Діаметр, мм
  • За типом монтажу
Картою онлайн - Visa / Mastercard
Накладений платіж (~2% комісія НП)
IBAN переказ
Доставка Новою Поштою
Оплата Google Pay Оплата Apple Pay Оплата карткою Visa Оплата карткою Mastercard
Розмір 175х54х142мм
Тип лампи Світлодіодна (LED)
Ступінь захисту IP54
Температура світла 4000K
Світловий потік 1800Lm
Потужність 20W
Гарантійний термін 36м
Виробник GTV
Колір світла Нейтральний
Напруга живленя 220V
Місце встановлення Стеля
Кількість джерел світла 1
Колір корпусу білий
Діаметр, мм 175
За типом монтажу Врізний
Розмір: 175х54х142мм
Тип лампи: Світлодіодна (LED)
Ступінь захисту: IP54
Температура світла: 4000K
Світловий потік: 1800Lm
Потужність: 20W
Гарантійний термін: 36м
Виробник: GTV
Колір світла: Нейтральний
Напруга живленя: 220V