Світильник 15W LED GTV LOUIS гарантія 3 роки, IP54, 120°, 4000K, врізний, квадратний (LD-LSWK15W-NB)
Артикул: 6_20370
Модель: LD-LSWK15W-NB
Наявність: В наявності
  • Розмір
  • Тип лампи
  • Ступінь захисту
  • Форма світильника
  • Місце встановлення
  • Кількість джерел світла
  • Колір корпусу
  • За типом монтажу
Картою онлайн - Visa / Mastercard
Накладений платіж (~2% комісія НП)
Розмір 150х150х24мм
Тип лампи Світлодіодна (LED)
Ступінь захисту IP54
Форма світильника Квадрат
Температура світла 4000K
Світловий потік 1200Lm
Потужність 15W
Колір світла Нейтральний
Напруга живленя 220V
Місце встановлення Стеля
Кількість джерел світла 1
Колір корпусу білий
За типом монтажу Врізний
Розмір: 150х150х24мм
Тип лампи: Світлодіодна (LED)
Ступінь захисту: IP54
Форма світильника: Квадрат
Температура світла: 4000K
Світловий потік: 1200Lm
Потужність: 15W
Колір світла: Нейтральний
Напруга живленя: 220V