Світильник світлодіодний NL-2-S24-B-5 24Вт квадратний 5000К чорний
Артикул: 3_3180
Модель: 00-00025801
Картою онлайн - Visa / Mastercard
Накладений платіж (~2% комісія НП)
Клас захисту IP40
Габаритний розмір, мм 191x191x26 мм
Світлова віддача 80 Lm/W
Світловий потік 1920 Lm
Робоча напруга AC 230V / 50Hz
Потужність 24 W
Гарантійний термін 24 м
Робочий діапазон температур +5 ... +40 °C
Клас захисту: IP40
Світлова віддача: 80 Lm/W
Світловий потік: 1920 Lm
Робоча напруга: AC 230V / 50Hz
Потужність: 24 W
Гарантійний термін: 24 м
Опис
При споживанні 24W, пристрій генерує інтенсивний світловий потік 1920 Lm, що забезпечує яскраве та рівномірне освітлення великих площ. Чисте нейтральне біле світло (5000К) у поєднанні з широким кутом розсіювання 140° створює комфортне візуальне середовище без темних плям. Безперебійну роботу в умовах нестабільної напруги AC 230V гарантує сучасний драйвер IC DOB з високим коефіцієнтом потужності PF > 0.7.
Корпус світильника габаритами 191х191х26 мм виготовлений з якісного термостійкого пластику, а ступінь захисту IP40 надійно береже внутрішні елементи від пилу. Модель характеризується миттєвим ввімкненням, стабільною роботою в діапазоні температур від +5 до +40°C та не підтримує димування. Офіційна гарантія на пристрій становить 2 роки.