Світильник світлодіодний NL-2-S18-B-5 18Вт квадратний 5000К чорний
Артикул: 3_3179
Модель: 00-00025800
Картою онлайн - Visa / Mastercard
Накладений платіж (~2% комісія НП)
Клас захисту IP40
Габаритний розмір, мм 156x156x26 мм
Світлова віддача 80 Lm/W
Світловий потік 1440 Lm
Робоча напруга AC 230V / 50Hz
Потужність 18 W
Гарантійний термін 24 м
Робочий діапазон температур +5 ... +40 °C
Клас захисту: IP40
Світлова віддача: 80 Lm/W
Світловий потік: 1440 Lm
Робоча напруга: AC 230V / 50Hz
Потужність: 18 W
Гарантійний термін: 24 м
Опис
При споживанні 18W, світильник створює інтенсивний світловий потік 1440 Lm, що забезпечує якісну світлову заливку середніх за площею приміщень. Чисте нейтральне біле світло (5000К) рівномірно розподіляється під кутом розсіювання 140°, створюючи комфортні умови для роботи та відпочинку. Надійність пристрою гарантує технологічний драйвер IC DOB (PF > 0.7), який стабілізує роботу світлодіодів при коливаннях напруги в мережі AC 230V.
Корпус світильника розміром 156х156х26 мм виготовлений з якісного термостійкого пластику, а ступінь захисту IP40 надійно захищає внутрішні компоненти від потрапляння пилу. Модель характеризується миттєвим ввімкненням, стабільною роботою в температурному діапазоні від +5 до +40°C та не підтримує димування. Висока якість збірки підтверджується офіційною гарантією 2 роки.