Світильник світлодіодний NL-2-S12-B-5 12Вт квадратний 5000К чорний
Артикул: 3_3178
Модель: 00-00025799
Наявність: В наявності
  • Бренд
  • Форма світильника
  • Матеріал корпусу
  • Форма плафона
  • Матеріал арматури
  • Матеріал плафона
  • Колір арматури
  • Можливість діммірованія
  • Клас захисту
  • Габаритний розмір, мм
  • Вид монтажу
  • Кут світіння, °
  • Тип розсіювача
  • Індекс передачі кольору, Ra
  • Світлова віддача
  • Температура світла
  • Світловий потік
  • Робоча напруга
  • Потужність
  • Гарантійний термін
  • Робочий діапазон температур
Картою онлайн - Visa / Mastercard
Накладений платіж (~2% комісія НП)
IBAN переказ
Доставка Новою Поштою
Оплата Google Pay Оплата Apple Pay Оплата карткою Visa Оплата карткою Mastercard
Бренд BIOM
Форма світильника Квадратні
Матеріал корпусу Пластикові
Форма плафона Квадрат
Матеріал арматури Пластик
Матеріал плафона Полікарбонат
Колір арматури Чорний
Можливість діммірованія Не димуються
Клас захисту IP40
Габаритний розмір, мм 121x121x29 мм
Вид монтажу Накладні
Кут світіння, ° 140°
Тип розсіювача Матовий (Frosted)
Індекс передачі кольору, Ra ⩾80
Світлова віддача 80 Lm/W
Світловий потік 960 Lm
Робоча напруга AC 230V / 50Hz
Потужність 12 W
Гарантійний термін 24 м
Робочий діапазон температур +5 ... +40 °C
Бренд: BIOM
Форма світильника: Квадратні
Матеріал корпусу: Пластикові
Форма плафона: Квадрат
Матеріал арматури: Пластик
Матеріал плафона: Полікарбонат
Колір арматури: Чорний
Можливість діммірованія: Не димуються
Клас захисту: IP40
Вид монтажу: Накладні
Кут світіння, °: 140°
Світлова віддача: 80 Lm/W
Світловий потік: 960 Lm
Робоча напруга: AC 230V / 50Hz
Потужність: 12 W
Гарантійний термін: 24 м
Опис
При споживанні 12W потужності, пристрій видає яскравий та стабільний світловий потік 960 Lm (80 Lm/W). Нейтральне біле світло (5000К) забезпечує комфортне візуальне сприйняття, а широкий кут розсіювання 140° сприяє рівномірному освітленню кімнати. Надійність експлуатації в умовах українських мереж гарантує драйвер IC DOB з коефіцієнтом потужності PF > 0.7, що захищає світлодіоди від коливань напруги AC 230V.
Корпус світильника розміром 121х121х26 мм виготовлений з міцного пластику, а ступінь захисту IP40 надійно береже пристрій від потрапляння пилу. Модель характеризується миттєвим запуском, стабільною роботою в діапазоні температур від +5 до +40°C та не підтримує димування. Виробник надає офіційну гарантію 2 роки, що підтверджує високу якість компонентів BIOM.