Світильник світлодіодний Biom NL-2-R24-B-5 24Вт круглий 5000К чорний
Артикул: 3_3176
Модель: 00-00025797
Картою онлайн - Visa / Mastercard
Накладений платіж (~2% комісія НП)
Клас захисту IP40
Габаритний розмір, мм 191x26 мм
Світлова віддача 80 Lm/W
Світловий потік 1920 Lm
Робоча напруга AC 230V / 50Hz
Потужність 24 W
Гарантійний термін 24 м
Робочий діапазон температур +5 ... +40 °C
Клас захисту: IP40
Світлова віддача: 80 Lm/W
Світловий потік: 1920 Lm
Робоча напруга: AC 230V / 50Hz
Потужність: 24 W
Гарантійний термін: 24 м
Опис
При споживанні 24W, пристрій видає інтенсивний світловий потік 1920 Lm, що забезпечує яскраве заливаюче світло. Нейтральна колірна температура 5000К створює бадьору атмосферу, а широкий кут розсіювання 140° гарантує відсутність темних плям навіть у великих приміщеннях. Стабільність роботи всієї системи забезпечує сучасний драйвер IC DOB з високим коефіцієнтом потужності PF > 0.7, який надійно захищає прилад від перепадів напруги в мережі AC 230V.
Корпус світильника діаметром 191х26 мм виготовлений з міцного пластику, а ступінь захисту IP40 запобігає накопиченню пилу всередині конструкції. Модель вирізняється миттєвим ввімкненням, надійною роботою при температурі від +5 до +40°C та не підтримує димування. Висока якість компонентів BIOM підтверджена офіційною гарантією 2 роки.