Світильник світлодіодний Biom NL-2-R18-B-5 18Вт круглий 5000К чорний
Артикул: 3_3175
Модель: 00-00025796
Картою онлайн - Visa / Mastercard
Накладений платіж (~2% комісія НП)
Клас захисту IP40
Габаритний розмір, мм 156x26 мм
Світлова віддача 80 Lm/W
Світловий потік 1440 Lm
Робоча напруга AC 230V / 50Hz
Потужність 18 W
Гарантійний термін 24 м
Робочий діапазон температур +5 ... +40 °C
Клас захисту: IP40
Світлова віддача: 80 Lm/W
Світловий потік: 1440 Lm
Робоча напруга: AC 230V / 50Hz
Потужність: 18 W
Гарантійний термін: 24 м
Опис
При споживанні 18W, світильник забезпечує яскраве та рівномірне освітлення зі світловим потоком 1440 Lm. Колірна температура 5000К (нейтральне біле світло) створює робочу, бадьору атмосферу, а широкий кут розсіювання 140° допомагає уникнути темних зон у приміщенні. Високу стабільність роботи забезпечує вбудований драйвер IC DOB (PF > 0.7), який ефективно працює при коливаннях напруги в мережі AC 230V.
Конструкція світильника діаметром 156х26 мм виготовлена з якісного пластику, що не жовтіє з часом, та має ступінь захисту IP40 для запобігання потраплянню пилу. Пристрій гарантує миттєвий запуск, стабільну роботу в діапазоні температур від +5 до +40°C та не підтримує димування. Надійна експлуатація підтверджується офіційною гарантією 2 роки.