Світильник світлодіодний NL-1-S24-W-5 24Вт квадратний 5000К білий
Артикул: 3_3173
Модель: 00-00025793
  • Форма плафона
  • Матеріал плафона
Картою онлайн - Visa / Mastercard
Накладений платіж (~2% комісія НП)
Бренд BIOM
Форма світильника Квадратні
Матеріал корпусу Пластикові
Форма плафона Квадрат
Матеріал плафона Полікарбонат
Колір арматури Білий
Можливість діммірованія Не димуються
Клас захисту IP40
Габаритний розмір, мм 191x191x26 мм
Світлова віддача 80 Lm/W
Світловий потік 1920 Lm
Робоча напруга AC 230V / 50Hz
Потужність 24 W
Гарантійний термін 24 м
Робочий діапазон температур +5 ... +40 °C
Бренд: BIOM
Форма світильника: Квадратні
Матеріал корпусу: Пластикові
Форма плафона: Квадрат
Матеріал плафона: Полікарбонат
Колір арматури: Білий
Можливість діммірованія: Не димуються
Клас захисту: IP40
Світлова віддача: 80 Lm/W
Світловий потік: 1920 Lm
Робоча напруга: AC 230V / 50Hz
Потужність: 24 W
Гарантійний термін: 24 м
Опис
При споживанні 24W, світильник забезпечує вражаючий світловий потік 1920 Lm, що гарантує високу яскравість при значній економії електроенергії. Чисте нейтральне біле світло (5000К) та широкий кут розсіювання 140° дозволяють рівномірно заповнити світлом велику площу, створюючи комфортне візуальне середовище без темних зон. Стабільну роботу пристрою гарантує сучасний драйвер IC DOB з високим показником PF > 0.7, який захищає систему від стрибків напруги в мережі AC 230V.
Корпус світильника розміром 191х191х26 мм виготовлений з міцного та термостійкого пластику. Ступінь захисту IP40 надійно захищає внутрішні компоненти від пилу, що подовжує термін служби світлодіодів. Модель характеризується миттєвим ввімкненням, стабільною роботою при температурах від +5 до +40°C та не підтримує димування. На виріб надається офіційна гарантія 2 роки.