Світильник світлодіодний NL-1-S18-W-5 18Вт квадратний 5000К білий
Артикул: 3_3172
Модель: 00-00025792
  • Форма плафона
  • Матеріал арматури
Картою онлайн - Visa / Mastercard
Накладений платіж (~2% комісія НП)
Бренд BIOM
Форма світильника Квадратні
Матеріал корпусу Пластикові
Форма плафона Квадрат
Матеріал арматури Пластик
Колір арматури Білий
Можливість діммірованія Не димуються
Клас захисту IP40
Габаритний розмір, мм 156x156x26 мм
Світлова віддача 80 Lm/W
Світловий потік 1440 Lm
Робоча напруга AC 230V / 50Hz
Потужність 18 W
Гарантійний термін 24 м
Робочий діапазон температур +5 ... +40 °C
Бренд: BIOM
Форма світильника: Квадратні
Матеріал корпусу: Пластикові
Форма плафона: Квадрат
Матеріал арматури: Пластик
Колір арматури: Білий
Можливість діммірованія: Не димуються
Клас захисту: IP40
Світлова віддача: 80 Lm/W
Світловий потік: 1440 Lm
Робоча напруга: AC 230V / 50Hz
Потужність: 18 W
Гарантійний термін: 24 м
Опис
При потужності 18W світильник створює інтенсивний світловий потік 1440 Lm, забезпечуючи якісну заміну традиційним енерговитратним лампам. Нейтральне біле світло (5000К) у поєднанні з широким кутом розсіювання 140° гарантує відсутність темних кутів та створює комфортне робоче середовище. Надійну роботу в мережі забезпечує технологія драйвера IC DOB з високим показником PF > 0.7, що захищає пристрій від перепадів напруги AC 230V.
Конструкція світильника розміром 156х156х26 мм виготовлена з високоякісного пластику, що не змінює колір під впливом нагріву. Ступінь захисту IP40 запобігає потраплянню всередину пилу та дрібних часток. Світильник вирізняється миттєвим ввімкненням, стабільною роботою в діапазоні температур від +5 до +40°C та не підтримує димування. На виріб поширюється офіційна гарантія 2 роки.