Світильник світлодіодний NL-1-S12-W-5 12Вт квадратний 5000К білий
Артикул: 3_3171
Модель: 00-00025791
Картою онлайн - Visa / Mastercard
Накладений платіж (~2% комісія НП)
Бренд BIOM
Форма світильника Квадратні
Матеріал корпусу Пластикові
Форма плафона Квадрат
Колір арматури Чорний
Можливість діммірованія Не димуються
Клас захисту IP40
Габаритний розмір, мм 121x121x29 мм
Світлова віддача 80 Lm/W
Світловий потік 960 Lm
Робоча напруга AC 230V / 50Hz
Потужність 12 W
Гарантійний термін 24 м
Робочий діапазон температур +5 ... +40 °C
Бренд: BIOM
Форма світильника: Квадратні
Матеріал корпусу: Пластикові
Форма плафона: Квадрат
Колір арматури: Чорний
Можливість діммірованія: Не димуються
Клас захисту: IP40
Світлова віддача: 80 Lm/W
Світловий потік: 960 Lm
Робоча напруга: AC 230V / 50Hz
Потужність: 12 W
Гарантійний термін: 24 м
Опис
При потужності 12W світильник забезпечує яскравий світловий потік 960 Lm, що відповідає енергоефективності 80 Lm/W. Нейтральне біле світло (5000К) у поєднанні з широким кутом розсіювання 140° дозволяє рівномірно освітити приміщення, роблячи його візуально просторішим. За стабільну роботу відповідає вбудований драйвер IC DOB з високим показником PF > 0.7, який захищає світлодіоди від можливих стрибків напруги в мережі AC 230V.
Корпус світильника розміром 121х121х26 мм виготовлений з якісного пластику, що стійкий до термічного впливу, а рівень захисту IP40 гарантує тривалу службу без накопичення пилу всередині приладу. Світильник вирізняється миттєвим ввімкненням, стабільною роботою в діапазоні температур від +5 до +40°C та не підтримує димування. На виріб надається офіційна гарантія 2 роки.