Світильник світлодіодний Biom NL-1-R12-W-5 12Вт круглий 5000К білий
Артикул: 3_3168
Модель: 00-00025787
Наявність: В наявності
  • Бренд
  • Форма світильника
  • Матеріал корпусу
  • Форма плафона
  • Матеріал арматури
  • Матеріал плафона
  • Колір плафона
  • Можливість діммірованія
  • Клас захисту
  • Габаритний розмір, мм
  • Вид монтажу
  • Кут світіння, °
  • Тип розсіювача
  • Індекс передачі кольору, Ra
  • Світлова віддача
  • Температура світла
  • Світловий потік
  • Робоча напруга
  • Потужність
  • Гарантійний термін
  • Робочий діапазон температур
Картою онлайн - Visa / Mastercard
Накладений платіж (~2% комісія НП)
IBAN переказ
Доставка Новою Поштою
Оплата Google Pay Оплата Apple Pay Оплата карткою Visa Оплата карткою Mastercard
Бренд BIOM
Форма світильника Круглі
Матеріал корпусу Пластикові
Форма плафона Коло
Матеріал арматури Пластик
Матеріал плафона Полікарбонат
Колір плафона Білий
Можливість діммірованія Не димуються
Клас захисту IP40
Габаритний розмір, мм 121x26 мм
Вид монтажу Накладні
Кут світіння, ° 140°
Тип розсіювача Матовий (Frosted)
Індекс передачі кольору, Ra ⩾80
Світлова віддача 80 Lm/W
Світловий потік 960 Lm
Робоча напруга AC 230V / 50Hz
Потужність 12 W
Гарантійний термін 24 м
Робочий діапазон температур +5 ... +40 °C
Бренд: BIOM
Форма світильника: Круглі
Матеріал корпусу: Пластикові
Форма плафона: Коло
Матеріал арматури: Пластик
Матеріал плафона: Полікарбонат
Колір плафона: Білий
Можливість діммірованія: Не димуються
Клас захисту: IP40
Вид монтажу: Накладні
Кут світіння, °: 140°
Світлова віддача: 80 Lm/W
Світловий потік: 960 Lm
Робоча напруга: AC 230V / 50Hz
Потужність: 12 W
Гарантійний термін: 24 м
Опис
При споживанні 12W електроенергії, пристрій забезпечує потужний світловий потік 960 Lm, демонструючи високу світловіддачу на рівні 80 Lm/W. Чисте нейтральне біле світло (5000К) з широким кутом розсіювання 140° дозволяє створити яскраве та комфортне освітлення великої площі. Висока надійність роботи гарантується вбудованим драйвером IC DOB з коефіцієнтом потужності PF > 0.7, який стабілізує роботу світильника при коливаннях напруги в мережі AC 230V.
Корпус виготовлений з міцного пластику з габаритами 121х26 мм та має ступінь захисту IP40, що запобігає потраплянню всередину дрібних часток пилу. Світильник забезпечує миттєве ввімкнення без мерехтіння, стабільно працює в температурному діапазоні від +5 до +40°C та не підтримує димування. Офіційна гарантія 2 роки підтверджує тривалий термін експлуатації та збереження стабільності світлового потоку протягом усього часу використання.