Світильник світлодіодний BYR-03-36-5 36w круглий 5000К
Артикул: 3_3006
Модель: 00-00023414
Наявність: В наявності
  • Бренд
  • Форма світильника
  • Матеріал корпусу
  • Тип світлодіодів
  • Форма плафона
  • Матеріал плафона
  • Колір арматури
  • Колір плафона
  • Можливість діммірованія
  • Пульт управління в комплекті
  • Клас захисту
  • Тип управління
  • Габаритний розмір, мм
  • Вид монтажу
  • Кут світіння, °
  • Тип розсіювача
  • Індекс передачі кольору, Ra
  • Світлова віддача
  • Температура світла
  • Світловий потік
  • Робоча напруга
  • Еквівалентна потужність
Картою онлайн - Visa / Mastercard
Накладений платіж (~2% комісія НП)
IBAN переказ
Доставка Новою Поштою
Оплата Google Pay Оплата Apple Pay Оплата карткою Visa Оплата карткою Mastercard
Бренд BIOM
Форма світильника Круглі
Матеріал корпусу Пластикові
Тип світлодіодів SMD
Форма плафона Коло
Матеріал плафона Полікарбонат
Колір арматури Білий
Колір плафона Білий
Можливість діммірованія Не димуються
Пульт управління в комплекті Ні
Клас захисту IP20
Тип управління -
Габаритний розмір, мм 230x40
Вид монтажу Накладні
Кут світіння, ° 170°
Тип розсіювача Матовий + декор
Індекс передачі кольору, Ra ⩾80
Світлова віддача 90 Lm/W
Світловий потік 3240 Lm
Робоча напруга AC 175-265V
Еквівалентна потужність 325 W
Потужність 36 W
Гарантійний термін 24 м
Бренд: BIOM
Форма світильника: Круглі
Матеріал корпусу: Пластикові
Тип світлодіодів: SMD
Форма плафона: Коло
Матеріал плафона: Полікарбонат
Колір арматури: Білий
Колір плафона: Білий
Можливість діммірованія: Не димуються
Пульт управління в комплекті: Ні
Клас захисту: IP20
Тип управління: -
Габаритний розмір, мм: 230x40
Вид монтажу: Накладні
Кут світіння, °: 170°
Тип розсіювача: Матовий + декор
Світлова віддача: 90 Lm/W
Світловий потік: 3240 Lm
Робоча напруга: AC 175-265V
Еквівалентна потужність: 325 W
Потужність: 36 W
Гарантійний термін: 24 м
Опис
Світильник світлодіодний BYR-03-36-5 36w круглий 5000К. Накладний світильник від виробника BIOM з потужністю 36 Вт, захистом IP20. Ідеально підходить для освітлення житлових і комерційних приміщень.