Подовжувач врізний в стіл GTV AE-BPW3S100U-53 COMFORT, 3xSCHUKO, 2xUSB 5V 2.4A, алюміній, кабель 1.5м
Артикул: 6_20344
Модель: AE-BPW3S100U-53
Наявність: В наявності
  • Матеріал
  • Ступінь захисту
  • Тип
  • Потужність
  • Гарантійний термін
  • Виробник
  • Довжина
  • Колір корпусу
  • Довжина кабелю
  • Висота
  • Ширина
  • Країна реєстрації бренду
  • Країна виробник
  • Тип кріплення
  • Кількість гнізд, 220V
  • Діапазон робочої напруги
Картою онлайн - Visa / Mastercard
Накладений платіж (~2% комісія НП)
IBAN переказ
Доставка Новою Поштою
Оплата Google Pay Оплата Apple Pay Оплата карткою Visa Оплата карткою Mastercard
Матеріал Алюміній, пластик
Ступінь захисту IP20
Тип Розеткові блоки
Потужність 3600W
Гарантійний термін 24м
Виробник GTV
Довжина 97 мм
Колір корпусу Срібний
Довжина кабелю 1,9м
Висота 94 мм
Ширина 116 мм
Країна реєстрації бренду Польща
Країна виробник Китай
Тип кріплення Прихований
Кількість гнізд, 220V 3
Діапазон робочої напруги 220-240V
Матеріал: Алюміній, пластик
Ступінь захисту: IP20
Тип: Розеткові блоки
Потужність: 3600W
Гарантійний термін: 24м
Виробник: GTV
Довжина: 97 мм
Колір корпусу: Срібний
Довжина кабелю: 1,9м
Висота: 94 мм
Ширина: 116 мм
Країна реєстрації бренду: Польща
Країна виробник: Китай
Тип кріплення: Прихований
Кількість гнізд, 220V: 3
Опис
GTV AE-BPW3S100U-53 - вбудований настільний подовжувач. Виконаний в корпусі з алюмінію і пластика, в корпус вбудовані 3 гнізда SHUKO і 2 USB-порти. Електричний подовжувач призначений для підключення електроприладів. Вбудовується в стіл, стільницю і т.п. Розрахований на врізний отвір в 100мм. Характеристики: Скритність. Подовжувач вбудовується в горизонтальну і / або вертикальну поверхню і повністю ховається в неї. Простота використання. Подовжувач розрахований на підключення трьох електроприладів з виделкою і двох з USB. Довжина кабелю подовжувача становить 1.5 метра. Максимально допустиме навантаження: 3600Вт.