Подовжувач врізний в стіл GTV AE-BPW3S60U-20, 60мм, 3 x гнізда SCHUCKO, 2xUSB 2,1A 5V, чорний
Артикул: 6_20288
Модель: AE-BPW3S60U-20
  • Тип кріплення
  • Кількість гнізд, 220V
  • Діапазон робочої напруги
Картою онлайн - Visa / Mastercard
Накладений платіж (~2% комісія НП)
Тип Розеткові блоки
Потужність 3600W
Гарантійний термін 24м
Виробник GTV
Довжина 315 мм
Колір корпусу Чорний
Довжина кабелю 1,5м
Висота 54 мм
Ширина 54 мм
Тип кріплення Прихований
Кількість гнізд, 220V 3
Тип: Розеткові блоки
Потужність: 3600W
Гарантійний термін: 24м
Виробник: GTV
Довжина: 315 мм
Колір корпусу: Чорний
Довжина кабелю: 1,5м
Висота: 54 мм
Ширина: 54 мм
Тип кріплення: Прихований
Кількість гнізд, 220V: 3
Опис
GTV AE-BPW3S60U-20 - висувний настільний, круглий подовжувач, на 3 гнізда SHUKO, 2 порти USB 2,1A 5V. Електричний подовжувач призначений для підключення декількох електроприладів до однієї розетки. Характеристики: MAX - 3600 W IP20 1.5м провід Діаметр врізного отвору 60мм Робоча напруга: 220-240В / 50-60Гц