Подовжувач GTV висувний врізний прихований d60mm, 3 гнізда schucko (AE-BPW3S60-80)
Артикул: 6_20051
Модель: AE-BPW3S60-80
  • Тип кріплення
  • Кількість гнізд, 220V
  • Діапазон робочої напруги
Картою онлайн - Visa / Mastercard
Накладений платіж (~2% комісія НП)
Тип Розеткові блоки
Потужність 3600W
Гарантійний термін 24м
Виробник GTV
Довжина 284 мм
Колір корпусу Срібний
Довжина кабелю 1,5м
Висота 54 мм
Ширина 54 мм
Тип кріплення Прихований
Кількість гнізд, 220V 3
Тип: Розеткові блоки
Потужність: 3600W
Гарантійний термін: 24м
Виробник: GTV
Довжина: 284 мм
Колір корпусу: Срібний
Довжина кабелю: 1,5м
Висота: 54 мм
Ширина: 54 мм
Тип кріплення: Прихований
Кількість гнізд, 220V: 3
Опис
Висувний врізний настільний подовжувач. Виконаний в корпусі з алюмінію і пластика сріблястого кольору, в корпус вбудовано 3 гнізда SHUKO. Електричний подовжувач призначений для підключення декількох електроприладів до однієї розетки. Вбудовується в стіл, стільницю і т.д. Розрахований на врізний отвір діаметром 60мм. Характеристики: Не займає зайвого місця. Подовжувач вбудовується в вертикальну поверхню і повністю ховається в неї, коли не використовується Простота використання. Для того, щоб дістати подовжувач, потрібно натиснути на кришку і потягнути за неї вгору Подовжувач розрахований на підключення трьох електроприладів Довжина кабелю подовжувача становить 1.5 метра Максимальне допустиме навантаження: 3600Вт